Ostatnie zagraniczne spotkanie informacyjne - Rumunia

2015-11-02

Jednostka Zarządzania Projektem na podstawie dotychczasowych kontaktów oraz udziału we wszelkiego rodzaju targach i seminariach, podjęła decyzję o organizacji spotkania informacyjnego na terenie Rumunii. JZP zadecydowała o wyborze kraju na podstawie realnego zainteresowania technologią ze strony firm i instytucji z tego regionu. Dnia 27.10.2015r. firma zorganizowała spotkanie informacyjne w Hotelu Sarroglia w Bukareszcie. W spotkaniu informacyjnym Beneficjenta reprezentowali:

- Koordynator Projektu – Tadeusz Furowicz,

- Specjalista ds. Promocji i Komunikacji – mgr inż. Artur Zieleniewski.

Na spotkaniu stawiła się grupa przedstawicieli instytucji oraz firm związanych z oczyszczaniem i utylizacją ścieków. Podczas spotkania zaprezentowany został film promocyjno-informacyjny przygotowany w ramach projektu oraz krótka prezentacja multimedialna.
Wszyscy odwiedzający wzięli udział w krótkiej dyskusji, po której zaprezentowana została prezentacja fotograficzna instalacji wybudowanej w Centrum Usług i Prezentacji Ekologicznych. Na zakończenie spotkania reprezentanci firmy FU-WI odpowiadali na pytania dotyczące funkcjonowania instalacji. Spotkanie zakończyło się wymianą doświadczeń oraz kontaktów w celu dalszej wymiany informacji.

W spotkaniu udział wzięli:

ECO Constructing – Targu Mures

  1. Gabriel Niculi

S.C. Compania Regionala de apa Bacau S.A. - Bacau

  1. Razvan Grigore Gaina
  2. Petrus Radulescu

AQUABIS - Nasaud

  1. Ion Sandru
  2. Iosif Augustin Molnar

S.C. APA NOVA - Bukareszt

  1. Philippe Guitard
  2. Gyorgy Palko

Tehnofavorit - Bontida

  1. Lucian Voda


Ekologiczne Źródła Ciepła - urządzenia grzewcze, kominki, kotły na pellet, na brykiet, kotły modułowe i kontenerowe. Ekologiczne ogrzewanie domu na pellet.
All rights reserved. © 1986 - 2024 by Fu-Wi.
Polityka prywatności Regulamin